türkçeenglish
MİTAG Mimarlık Akustik Düzenleme Gürültü Denetimi Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

 

Erdoğan Özkan

Bugüne dek yurt içi ve dışında pek çok projenin tasarım, proje ve uygulama hizmetlerini başarı ile tamamlamış olan Erdoğan Özkan Haydarpaşa Lisesi’nden sonra 1963-1965 yıllarında devam ettiği Robert Kolej Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliğinden sonra 1965 yılında girdiği İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesinden 1972 yılında mezun oldu.

Öğrencilik yıllarında sektörlerinde lider inşaat şirketleri ve proje bürolarında çalışarak profesyonel mesleki hayatına başlayan Erdoğan Özkan mezuniyet sonrası bağımsız mimar olarak kendi firmasında çalışma hayatına devam etti. Bu dönemde çeşitli fabrika, konut ve toplu konut projeleri ve bunların uygulamalarını üstlendi.

Askerlik görevi sonrası bir dönem ENTES AŞ adına yurt dışında alt yapı projelerinde (kanal, arıtma tesisi) görev yaptıktan sonra ortak ve yapım grup başkanı olarak DİM AŞ bünyesinde büyük açıklıklı ticaret binaları, yönetim merkezi binaları, otel, toplu-özel konut, alt yapı (kanal-doğal gaz), tarihi eser restorasyonunu kapsayan çeşitli üst yapı işleri uygulamaları, proje tasarım ve uygulamalarını yürüttü.

Daha sonra kendi adına faaliyet gösterdiği TİM ART Taah. İnş. Mimarlık bünyesinde çeşitli mağaza, konut, tarihi eser restorasyonu, yönetim merkezi binalarının mimari, iç mimari projelerini ve uygulamalarını gerçekleştirdi.

MİTAG Ltd. Şti.nin mimari ve mühendislik faaliyetlerinden sorumlu Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır.

 

Osmanağa Mah. Söğütlüçeşme Cad. No:47/6 34714 İstanbul /TÜRKİYE      Tel: 0 216 418 56 96  Faks: 0 216 449 27 44
info@mitag.com.tr
Tasarım: Adalet Keskin