türkçeenglish
MİTAG Mimarlık Akustik Düzenleme Gürültü Denetimi Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

 

MİTAG Mimarlık İnşaat Taahhüt Akustik Düzenleme Gürültü Denetimi San. ve Tic. Ltd. Şti. farklı konularda deneyim kazanmış iki yüksek mimar tarafından 2007 yılında İstanbul’da kurulmuştur; Yük. Müh. Mim. Erdoğan Özkan ve Yük. Mim. ve Akustik- Gürültü Denetimi Uzmanı Sevda Erdoğan, yurt içi ve yurt dışı deneyimlerinden elde ettikleri birikim ve tecrübelerini kullanarak doğru çözüm ve kaliteli tasarımlar ortaya koymak üzere MİTAG Ltd. Şti. çatısı altında bir araya gelmişlerdir.

MİTAG Ltd. Şti.nde mimarlık-inşaat ve akustik-gürültü denetimi olmak üzere iki ana başlık grubu altında toplanabilecek faaliyet konularıyla ilgili tasarım, danışmanlık, mühendislik ve taahhüt hizmetleri verilmektedir. Bu konularda birbirinden bağımsız faaliyet göstererek Türkiye'nin önde gelen inşaat şirketlerine “çözüm ortaklığı” sunulmakta, bunun yanı sıra işi tüm boyutlarıyla üstlenebilecek kapasiteyle “tek elden” çözümler de ortaya konmaktadır.

MİTAG Ltd. Şti.’nin en önemli yapısal özelliği şirket bünyesinde mimarlık-inşaat / gürültü kontrolü-akustik kavramlarını bir arada değerlendirerek akılcı ve işlevsel çözümler üreten kadro ve sistem oluşturulmuş olmasıdır. MİTAG Ltd. Şti. kadrosu tasarım işlerinde olduğu kadar inşai uygulamalar ve taahhüt konusunda da birikimli, deneyimli ve koordineli çalışma alışkanlığı olan ekiplerle çalışmanın öneminin bilinciyle hareket etmektedir.  

MİTAG Ltd Şti.nde, profesyonel işlerin iş programını belirlenen bütçeye göre ve kaliteden ödün vermeksizin zamanında uygulamayı hedefleyen hizmet anlayışıyla ele alınması, firmanın Türkiye’nin saygın firmaları arasındaki yerini koruyarak hedefini sürekli geliştirmektedir.

 

Osmanağa Mah. Söğütlüçeşme Cad. No:47/6 34714 İstanbul /TÜRKİYE      Tel: 0 216 418 56 96  Faks: 0 216 449 27 44
info@mitag.com.tr
Tasarım: Adalet Keskin